Татарів - 9.00-21:00
УКР

Сервіс


Ім’я Ціна
Повний сервіс ( заплавка поліетиленом, шліфовка скользяку, заточка кантів) 300 грн
Шліфування і відновлення ковзної поверхні 220 грн
Станочная заточка кантів лиж 200 грн
Станочная заточка кантів сноуборда 160 грн
Ручне воскування від 150 грн
Ручна заточка кантів 280 грн
Встановлення сноубордичних кріплень 100 грн
Встановлення гірськолижних кріплень 200 грн
Інші види робіт по домовленості

Гірськолижний сервіс в Буковелі

Карпати – це край незвичайної унікальної природи, де можна поєднати затишний та домашній відпочинок з активними й екстремальними захопленнями. Гірськолижний курорт має масу переваг та дозволяє відчути весь спектр емоцій в одному спуску. Для того, щоб відчувати себе максимально комфортно й зручно, необхідно придбати або взяти на прокат гірськолижне спорядження та забезпечити собі відповідний сервіс для гарного відпочинку.

Список послуг

Компанія «Спорт Центр» надає широкий вибір та асортимент обмундирування, спорядження для екстремальних видів спорту, походів, тривалих туристичних екскурсій, гірськолижний сервіс в Буковелі.

Також, наша команда забезпечує:

Відпочинок в Карпатах – це особливий вид подорожей, який однозначно запам'ятовується на все життя. Важливо, правильно підготуватися, тоді подібна пригода стане найяскравішою та найцікавішою. Перед тим як відправиться в поїздку, варто переконатися, що є відповідний костюм та обладнання для гірськолижних спусків (лижі, сноуборд).

Основна умова для гарного гірськолижного відпочинку не тільки фізична підготовка, а і якісний сервіс спорядження Яремче. Це забезпечить успішні спуски та незабутні враження. Крім цього, підготовка гірськолижного спорядження гарантує повну безпеку та надійність під час екстремального відпочинку.

Переваги співпраці

Організація «Спорт Центр» пропонує всю необхідну екіпіровку взяти напрокат та отримати якісний сервіс обслуговування. Протягом усього періоду відпочинку, ми будемо супроводжувати клієнта й допомагати при виникненні проблем, побутових питань. Ми проводимо заточку лиж Яремче при необхідності. Часто виникає проблема, коли обладнання виходить з ладу під час відпочинку. Також, в «Спорт Центр» є можливість зробити воскування сноуборду Буковель для ефективного та більш приємного користування.

Ми даємо гарантію, що у нас:

Компанія «Спорт Сервіс» надає туристичне та гірськолижне спорядження у прокат в таких населених пунктах, як Поляниці, Татарові, Яремче, Микуличині, Яблуниця, Ворохта, Вороненко, Буковель, Драгобрат, Ясіня. Є можливість організувати поїздку в Карпати, спираючись на курорт, який більше підходить саме вам. У нас вигідні ціни, доступні для кожного клієнта. Є можливість брати напрокат будь-яке гірськолижне спорядження або скористатися послугами, сервісом нашої компанії для приємного та безпечного відпочинку.